POZNAJ PILOTKI

Agnieszka Pełka-Szajowska

Specjalizacja: psychologia biznesu, krytyczne myślenie i myślenie pytaniami, zespoły

Agnieszka to pilotka zmian związanych z mindsetem. Pomaga biznesowi i zespołom w efektywnej (współ)pracy oraz podejmowaniu lepszych decyzji, czerpiąc z efektywnych praktyk biznesowych oraz wykorzystując wnioski z badań naukowych (psychologii społecznej i poznawczej, ekonomii behawioralnej i marketingu evidence-based np. pułapki myślenia i błędy poznawcze). Aktualizuje biznesowe “mapy”, tak, by biznes miał zawsze najnowszą i praktyczną wiedzę o człowieku, o tym jak myśli i jak działa, przydatną w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu pomysłów, produktów, usług, komunikacji i programów rozwojowych, od strony zespołu i od strony użytkownika. Wykorzystuje metody m.in. Design Thinking, Service Design, Creative Problem Solving, Action Learning. Uczy jak (się) uczyć, facylituje, tworzy i rozwija. Jej pasją jest myślenie krytyczne i myślenie pytaniami, będące częścią myślenia konstruktywnego.

Oprócz tego:
Psycholog biznesu i doświadczona menadżerka (na koncie m.in. nagroda SUPERBRANDS). Ekspert Concordia Design, gdzie pracuje z dużymi i średnimi firmami. Współtwórca narzędzi DecisionThinking.pl Trenerka biznesu, Coach menadżerski, mentorka, wykładowca na studiach podyplomowych, prelegentka na konferencjach i webinarach. Certyfikowana Trenerka i Partnerka FRIS oraz RMP. Członek zarządu Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. 

Agata Waligórska 

Specjalizacja: feedback, facylitacja, myślenie pytaniami, HR, zarządzanie zespołem 

Agata to pilotka zmian związanych z kulturą organizacji (wprowadzanie kultury feedbacku, wartości) oraz wdrożeniami projektów informatyczno-biznesowych (np. system do zarządzania reklamacjami, CRM, SAP). 

Doświadczenie zebrała w dużych międzynarodowych korporacjach i polskich firmach rodzinnych (w rolach: menedżera sieci sprzedaży, HRBP, trenera, menedżera zespołów) oraz prowadząc swoje firmy; poznała specyfikę różnych branż: retail, farmacja, logistyka, FMCG, marketing.

Uwielbia różne narzędzia, jest autorką rozwojowych kart budujących relacje (również w zespołach projektowych) Jupitajnia.pl. W pracy korzysta z metod coachingowych, technik kreatywnych, metodyki design thinking oraz kompetencji trenerskich i liderskich, aby doprowadzać projekty do docelowego portu.

Oprócz tego:

Pracuje jako HR Menedżer w Albedo Marketing, a jako wieloletnia menedżerka jest też mentorką i partnerką rozwoju Dla Szefowej, która stawia pierwsze kroki w zarządzaniu zespołem (dlaszefowej.pl). Jest mentorką we Fundacji Liderek Biznesu. Od ponad 10 lat trenerka biznesu, akredytowana coach ACC ICF oraz konsultantka Insights Discovery. Ekspertka Concordia Design.

Edyta Paul


Specjalizacja: uczące się organizacje, transformacja i modele biznesowe, zespoły projektowe

Edyta to pilotka zmian, projektantka uczących się organizacji, ekspert transformacji i modeli biznesowych firm. Praktyk biznesu, właścicielka firm i inwestorka w różnych branżach. Inicjuje i koordynuje projekty związane z projektowaniem i wdrażaniem nowych produktów, usług i komunikacją. Wykorzystuje metody zwinne, Design Thinking, Service Design  i Systematic Thinking , tworzy i rozwija zespoły projektowe, które kreują i wdrażają w życie pomysły, produkty, projekty, usługi. Trener Akademii REHAU. Autorka seriali rozwojowych na Leannovatica – o Design Thinking i Uczących się Organizacjach. Autorka kursu „Jak projektować i prowadzić spotkania i warsztaty online”. Mentorka Poznań Mentoring Walk i wielu innych organizacji. Przygotowuje przyszłych trenerów, moderatorów Design Thinking i facylitatorów. Ekspertka Concordia Design.

Oprócz tego:

Wykładowca na studiach podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Wyższej Szkoły Bankowej. Współautorka książek, autorka wielu artykułów prasowych, mówczyni na konferencjach. Certyfikowany trener FRIS. Dzieli się doświadczeniami na blogu www.edytapaul.pl.