DARMOWE NARZĘDZIA

tooletter-jeden mail. jedno narzędzie. wiele efektów.

TOOLetter to BEZPŁATNY newsletter, w którym dostajesz narzędzie do efektywnej pracy zespołowej.

W pakiecie masz zawsze:

  • TOOLbook-ebook opisujący jedno z narzędzi, pomagających budować współpracę w zespole i tworzyć uczącą się organizację;
  • Kanwę na wirtualnej tablicy gotową do pracy od zaraz (przygotowaną w formie wzoru, który po prostu kopiujesz na swoją tablicę wirtualną na Muralu i działasz. Możesz także zrobić z niej PDF i pracować bez wirtualnej tablicy);
  • Nagranie wideo z wartościowymi poradami i doświadczeniem Pilotek Zmian w zastosowaniu tego narzędzia.  Poczujesz się, jakbyś był(a) z nami w mastermindowej grupie;-) 

Co 3-4 tygodnie dostajesz jedno narzędzie. Stworzysz swoją własną skrzynkę z narzędziami, które możesz testować z zespołem.

Jeszcze nie wiesz, gdzie Ci może się przydać nasz TOOLetter?
Przygotowałyśmy e-book z przykładowymi 6 narzędziami z naszych TOOLetterów, żeby łatwiej było przetestować, co możesz z nimi robić w praktyce. 

Wiedza jest naszą mocą tylko wtedy, gdy jest wprowadzana w życie. Nie chodzi o to, żeby odbębnić setki godzin szkoleń albo zachłysnąć się milionem książek, lecz żeby robić, eksperymentować, działać.

Jak zacząć?

Skorzystaj z naszych gotowych narzędzi i scenariuszy spotkań, które maksymalizują efekty pracy zespołowej, bez zbędnego wydawania pieniędzy.

Pobierz Mega TOOLetter ZA DARMO

Przetestuj przykładowe narzędzia. Ułożyłyśmy je w gotową ścieżkę dla Twojego zespołu. Dokładaj co miesiąc kolejne pomysły i inspiracje od nas do swojej skrzynki z praktycznymi narzędziami.